Matkontie 204 B, 58200 Kerimäki, 050-554 9680

Suurenna fonttiaPienennä fonttia
Eläkeliitto

Eläkeliiton Itä-Savon piiri ry

Tule kasvavaan joukkoomme!

 

Itä-Savon piirin yhdistykset  

Enonkosken yhdistys

Puheenjohtaja
Kirsti Eronen 0500-254 681
k.eronen(at)suomi24.fi
Sihteeri
Arja Nousiainen  050 411 7014
arja.liisa.nousiainen@gmail.com
www.elakeliitto.fi/enonkoski


Heinäveden yhdistys

Puheenjohtaja
Sakari Tolvanen  
040-1390707
sakari.tolvanen19(at)gmail.com  
Sihteeri
Irja Sallinen 040 755 4580
irja.sallinen@gmail.com 
www.elakeliitto.fi/heinavesi

Kerimäen yhdistys

Puheenjohtaja
Esa Laamanen 050 570 3715
e.laamanen@suursaimaa.com   
sihteeri
Anna-Maria Lajunen 044 554 6983
annamaria.lajunen(at)gmail.com
www.elakeliitto.fi/kerimaki

Lohilahden yhdistys

Puheenjohtaja
Liisa Valtonen  050 308 0334
liisa.valtonen43@gmail.com
Sihteeri
Aila Idström 050 567 9847
aila.idstrom(at)gmail.com
www.elakeliitto.fi/lohilahti

 

Länsi-Savonlinnan yhdistys

Puheenjohtaja
Aila Rahunen 040 557 0417
aila.rahunen@suursaimaa.com
Sihteeri
Lilja Huittinen  0500 755 592
lilja.huittinen@gmail.com

www.elakeliitto.fi/lansi-savonlinna

 

Punkaharjun yhdistys

Puheenjohtaja
Matti Laamanen 0400 445 366
velimatti.laamanen@gmail.com
Sihteeri
Raili Makkonen
040 576 81018
raili.makkonen@gmail.com
www.elakeliitto.fi/punkaharju

Rantasalmen yhdistys

Puheenjohtaja
Liisa Kämäräinen  050-360 7159 
liisakamarainen(at)suomi24.fi
Sihteeri
Leena Suhonen  050 544 5153
leena_suhonen(at)hotmail.com
www.elakeliitto.fi/rantasalmi

 

Savonlinnan yhdistys

Puheenjohtaja
Esko Himmanen
esko.himmanen(at)gmail.com
0400 797 502
Sihteeri
Lauri Kumpulainen
laurif.kumpulainen9@gmail.com
045 317 8167   
www.elakeliitto.fi/savonlinna

Savonrannan yhdistys

Puheenjohtaja
Maija Vartiainen
040 778 8071
maijaleena.vartiainen(at)gmail.com  
Sihteeri
Sirkka Käyhkö   050-541 3700
sirkkakayhko(at)suomi24.fi
www.elakeliitto.fi/savonranta

 

Sulkavan yhdistys 


Puheenjohtaja
Harri Ruottinen  050-493 2575 
harri.ruottinen(at)gmail.com
Sihteeri 
Maija Kinnunen 050 336 8542
maija.kinnunen@kolumbus.fi

www.elakeliitto.fi/sulkava

 alkuun